AK PARTİ ŞEHZADELER ADAYI ÖMER FARUK ÇELİK SELİMŞAHLAR'A ÇIKARMA YAPTI

Seçimlere 18 gün kala çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan adayı Ömer Faruk Çelik Selimşahlar beldesinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Gittikleri her yer’de büyük bir ilgi ve coşku ile karşılandıklarını ifade eden Çelik bu ilgi karşısında daha da güçlenerek yorulmadan çalışmalarına devam ettiklerini sözlerine ekledi.

AK PARTİ ŞEHZADELER ADAYI ÖMER FARUK ÇELİK SELİMŞAHLAR'A ÇIKARMA YAPTI

 Seçimlere 18 gün kala çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan adayı Ömer Faruk Çelik Selimşahlar beldesinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Gittikleri her yer’de büyük bir ilgi ve coşku ile karşılandıklarını ifade eden Çelik bu ilgi karşısında daha da güçlenerek yorulmadan çalışmalarına devam ettiklerini sözlerine ekledi.

Selimşahlar beldesin de vatandaşlar ile bir araya gelen AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan adayı Ömer Faruk Çelik ve AK Parti Şehzadeler ilçe Başkanı Ahmet Tonguç tezahüratlar eşliğinde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.

Seçim Döneminde Değil Biz Hep Buralardaydık

Diğer siyasiler gibi sadece seçim dönemlerinde Selimşahlar beldesine gelmediklerini ifade eden AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç “ biz ak kadrolar olarak sadece seçim dönemlerinde buralara gelip sizleri ziyaret etmedik. Biz bundan öncede teşkilat olarak sık sık buraları ziyaret ettik. Yani sadece seçimlerde buralara gelmedik sürekli sizin içinizdeydik sizlerle bir araya geldik.  Bizler selimşahlar’ı burada yaşayan vatandaşlarımızı bilen kişileriz buranın sorunlarını’ da bilen ekipleriz.  AK Parti teşkilatları birileri gibi büyük şehir yasasının ardından köyler ve beldelerin varlığından haberdar olan teşkilatlar değiliz. Çünkü biz sürekli olarak sizler ile bir araya gelen sizleri ziyaret eden AK kadrolarız. Bizler birileri gibi slogan atarak iş yapmadık. Her çalışmamızın başında insan için çalışarak hizmetler ürettik. Onların sloganla yaptığı milliyetçiliği bizler çalışmalarımız ile yaptık” diyerek yapılan çalışmalardan söz etti.

Hasta Seçen Hastaneden Hastane Seçen İnsanlarımızın yaşadığı Türkiye’ye

AK Parti döneminden önce vatandaşları farklı sınıflarda hastanelere girdiklerini söyleyen AK Parti Şehzadeler ilçe Başkanı Ahmet Tonguç “Halkımız için sizler için yapmış olduğumuz büyük hizmetler var en ufak örnek vermek gerekirse bundan 10 yıl önce hastaneler insan seçiyordu, şimdi insanlarımız hastane hatta doktor seçme hakkına sahip konuma geldi. İşte biz böyle çalışmalar ile sizlere bu şekilde hizmetler ederek sözde değil özde milliyetçilik yapıyoruz. Bu şekilde ki büyük hizmetlerimizin devam ede bilmesi ve daha güzellerinin Selimşahlar beldemize gele bilmesi için önümüzdeki 30 Mart seçimlerinde Mührü AK Parti’ye basarak daha güçlü bir şekilde bize destek vermenizi sizlerden bekliyorum. Büyükşehir belediyesinde değerli büyüğümüz Hüseyin Tanrıverdi ile Şehzadeler ilçemizde de Ömer Faruk Çelik kardeşimle belediye hizmetleri çok daha güçlü bir şekilde Selimşahlar beldesine gelecektir” dedi. Son dönem de Türkiye üzerinde oynana büyük oyunlar olduğunu sözlerine ekleyen Tonguç Selimşahlar beldesinden yüksek oranda oy almayı hedeflediklerini ifade etti.

 

Selimşahlar’ı Çok İyi Biliyoruz

AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan adayı Ömer Faruk Çelik geçmiş dönemde yaptıkları görevler nedeni ile Manisa merkezdeki Mahalle, Köy ve Beldeleri sürekli ziyaret ettiklerini bu nedenle de Selimşahlar beldesini’ de çok iyi bildiklerini ifade etti.

Bir dönem Merkez ilçe başkanı olarak görev yaptığını ifade eden Çelik “ merkez ilçe başkanı olarak görev yaptığım süre içerisinde Manisa’nın 57 Mahallesini,85 köy ve 12 beldesini karış karış gezdim. Buraları ve buraların sorunlarını çok iyi bilen bir kardeşinizim. Sizinde sorunlarınız bizim kayıtlarımızda mevcut. Kanalizasyon konunuz ile buraya gelmeden önce değerli büyük şehir belediye başkan adayımız Hüseyin Tanrıverdi ile görüştüm Selimşahlar beldemizin Kanalizasyonu’nu ve arıtmasını yapmak bizim boynumuzun borcudur bunun sözünü rahatlıkla verebilirsin bende size bu müjdeyi vermek istiyorum. Seçimlerin hemen ardından yapılacak olan ilk işler arasına bunu alacağız. Gençlerimizin aktivitelerini yapmak için burada bir halı saha ihtiyacımız var. İçerisinde bir kafeterya ve yazın sizlerinde rahatlıkla kullana bileceği çok amaçlı bir halı saha tesisini de Selimşahlar beldesine yapacağız. Sizden aldığımız bilgiler ışında yollar ile ilgili bir takım sıkıntılar dile getirmiş benim Selimşahlar da yaşayan vatandaşlarım. Bu konuyu artık sorun olarak görmüyoruz çünkü büyük şehir imkânları ile birlikte Bizlerinde çalışmaları ile yol sorununu tüm Manisa’mızda çözeceğiz” diyerek her türlü hizmeti en kısa sürede yapacaklarını ifade etti.

Bir Elinde Kalem Bir Elinde Defter Umut tacirliği yaptılar

Mevcut belediye yönetiminin geçtiğimiz seçim döneminde işsiz gençleri kandırarak umut tacirliği yaptıklarını dile getiren AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan adayı Ömer Faruk Çelik “Değerli dostlar bundan 5 yıl önce bildiğiniz gibi mevcut belediye yönetimi Mahalle, Mahalle gezip oy istediler. Oy isterken de bir ellerinde defter diğer ellerinde kalem binlerce kardeşimizin ismini iş verme sözlerin ile tek tek not ettiler ve sizlerde bu nedenle onlara destek verdiniz. Seçimlerin ardından bir umut belediye’ye giden bu isimleri alınmış olan arkadaşlarımız maalesef kapıdan korumalar eşliğinde geri gönderildiler buda yetmemiş gibi belediye bünyesinde asgari ücretle çalışan işçi kardeşlerimiz AK Parti döneminde işe alındığı için Ramazan demediler, kış demediler işten atıldılar. Bunların yerine de kendi akrabalarını yerleştirerek bir aile şirketi yönetir gibi belediyeyi yönettiler. Buradan sizlere bir söz vermek istiyorum bizler belediye başkanlığını kazandığımızda asgari ücretle belediyede çalışıp’ ta çoluk çocuğunun nafakasını temin etmek için uğraşan, işini düzgün yapan hiçbir kardeşimizin ekmeği ile oynamayacağız. Bundan önce yaptığımız gibi olacak 3 Kasım 2002’ de AK Parti iktidara geldikten sonra hastanelerde taşeron olarak çalışan hiçbir kardeşimizin ekmeği ile oynamadık. 2004’ te Manisa belediye başkanlığını kazandığımızda yine hiçbir kardeşimizin ekmeği ile oynamadık nasip olur belediyeyi kazanırsak yine aynı şekilde yapmaya devam edeceğiz. Bizler belediye’de göreve geldiğimizde belediye kadrolarına kendi akrabalarımızı değil Selimşahlar beldesinde yaşayan işsiz genç kardeşlerimizi alacağız bunu sözünü veriyorum.

         Bu Makam ve Koltuklar Bir Sinema Koltuğu gibidir

Herhangi bir makam ve mevki hırsı içinde olmadığını ifade eden Çelik” bizler siyasi makamları çıkar aracı olarak görmüyoruz. Bizler belediyeciliği bu makamları insanlarımıza en iyi hizmeti vere bilmek ve onların daha rahat yaşamlarının sürdüre bilmelerinin bir aracı olarak görüyoruz. Bizler AK kadrolar olarak bu güne kadar ikbal kaygıları ile siyaset yapmadık bizlerin terk derdi hizmet etmek. Bu görevlerin hepsi geçidir, biz makam sevdalısı insanlar değiliz ni tekim şöyle bir bakın ne başkanlar geldi ne başkanlar gitti. Bu görev bizlere nasip olursa şayet bir gün bizlerde bu görevleri başka arkadaşlarımıza bırakacağız. Aynı sinema koltukları gibidir bu makamlar. Sinemaya girer yerinize oturursunuz heyecanlı bir şekilde filmi izlerken birde bakmışsınız ki ekran kararmış ve son yazısı ekranda belirmiştir. Siz oradan kalkarsınız ve bir başkası gelir oturur. Ne demiş atalarımız Merkep Ölür kalır semeri yiğit ölür kalır eseri, işte bizlerin tek derdi her bir karış toprağı şehit kanları ile sulanmış olan bu cennet vatanımızda eserler bırakmaya, hizmetkâr etmeye talibiz” diyerek tek hedeflerinin insana hizmet etmek olduğunu sözlerine ekledi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.