AK PARTİ ŞEHZADELER ADAYI ÖMER FARUK ÇELİK'İN HAYVANAT PROJESİNE BİR DESTEK'TE AHMET KIRLIOĞLU'NDAN GELDİ

AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan adayı Ömer Faruk Çelik, İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ile birlikte Manisa Damızlık Sığır Üreticileri Birliğini ziyaret etti. Birlik Başkanı Ahmet Kırlıoğlu Ömer Faruk Çelik’in projelerini çok beğendiklerini ifade ederken özellikle hayvanat bahçesi projesini övdü. Kırlıoğlu ”Bu proje ile ilgili üzerimize düşen bir görev olursa yapmaya hazırız” dedi.

AK PARTİ ŞEHZADELER ADAYI ÖMER FARUK ÇELİK'İN HAYVANAT PROJESİNE BİR DESTEK'TE AHMET KIRLIOĞLU'NDAN GELDİ

 AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan adayı Ömer Faruk Çelik, İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ile birlikte Manisa Damızlık Sığır Üreticileri Birliğini ziyaret etti. Birlik Başkanı Ahmet Kırlıoğlu Ömer Faruk Çelik’in projelerini çok beğendiklerini ifade ederken özellikle hayvanat bahçesi projesini övdü. Kırlıoğlu ”Bu proje ile ilgili üzerimize düşen bir görev olursa yapmaya hazırız” dedi.

         ”TARIMA DUYARSIZ KALAMAYIZ”

AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan adayı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ile birlikte Manisa Damızlık Sığır Üreticileri Birliği Başkanı Ahmet Kırlıoğlu ve yönetimini ziyaret etti. Ömer Faruk Çelik ziyarette projeleri ile ilgili bilgiler verdi. “Bizim belediyecilikteki nihai hedefimiz ve gayemiz mutlu insanları, huzurlu şehirleri tesis edebilmektir.” diyen Çelik “Böyle olunca da tarım’dan yatalak hastalarımıza kadar her alanda duyarlı belediyeciliği bu şehirde hakim kılmak mecburiyetindeyiz. Yeni büyük şehir yasası zaten bizlere tarımsal konularda hizmet etme olanağı getirmekte. Şehzadeler ilçemiz bir Kültür, Medeniyet, tarih ilçesinin yanı sıra tarımsal üretiminde üssüdür. Mümbit tarım arazilerimizin yanı sıra hayvancılıkta ilçemizde ciddi ilerleme kaydeden bir sektördür. Bu nedenle bizim bu konulara duyarsız kalmamız söz konusu olamaz. Bu nedenle bizim en iddialı olduğumuz konu, biz bu şehirde yaşayan insanların her birinin fikirlerini görüşlerini önerilerini alarak bu şehri halkımız ile birlikte yönetmeye talibiz. Bizim ifademizle sivil toplum kuruluşlarımız ve halkımız, yönetimde bir figüran olmaktan çıkarak birer aktör haline dönüşecektir.”dedi.

“SOĞUK HAVA DEPOLARI, TARIMSAL DEPOLAMA ALANLARI YAPACAĞIZ”

 Belediyeyi ben yaptım oldu mantığıyla yönetmeyeceklerini söyleyen Çelik “Kuracağımız danışma meclislerimiz içerisinde tarım danışma meclisimizi kuracağız. Beldelerimizden köylerimizden ve ilgili sivil tolum kuruluşlarımızdan muhtar yönetici ve ilgili kişilerin katılacağı bir danışma meclisi olacak. Burada tarımımız ve hayvancılığımız üzerine fikir alış verişinde bulunarak daha iyi ürünü nasıl elde ede biliriz, daha iyi verimi nasıl sağlarız bunları birlikte masaya yatırıp doğru ve kaliteli ürün üretmeyi hedefliyoruz. Anlayışımız içerisinde ben yaptım olayı olmadan biz yaptık birlikte başardık anlayışı ile yönetim tarzı sergileyeceğiz. Biz bu danışma meclislerinde alacağımız kararların yanı sıra belediye olarak tarımın al yapısına, hayvancılığın alt yapısına ne gibi hizmetler götüre biliriz konularını birlikte tartışıp kararlar alacağız. Bizim belediyecilik olarak tarımsal depolama alanları, modern hayvancılık tesisleri, soğuk hava depoları, ürün toplama destek ekipmanları gibi hizmet dağarcığımızda birçok projemiz mevcut. Tüm bunları sizlerle birlikte karar verip hayata geçireceğiz. Tüm bu çalışmalara diğer mesleki alanlarda da yapmayı hedefliyoruz. Tüm bunları yaparak şehrin halkımızla birlikte yönetmek ve huzurlu mutlu bir şehir oluşturmak istiyoruz.  Bu konuda ben inanıyorum ki birliğimiz, sayın başkanımız ve sizlerinde büyük gayret ve destekleriyle çok güzel hizmetlere imza atacağız.”dedi.  

“ÇOK BÜYÜK PROJELERLE GELİYORUZ”

“Tarım ve hayvancılık bölgemiz için olmazsa olmaz sektörlerimizdendir.” şeklinde konuşan “Bu konularda çok dikkatle hareket edilmesi gerektiğinin bilincindeyiz. İnsan sağlığı ve çevremiz ile ilgili son derece titiz davranmak mecburiyetindeyiz. Belediye bünyesinde istihdam edeceğimiz tarım danışmanızım ile birlikte sizlerinde içinde bulunduğu birçok etkinliği birlikte yapacağız. Sizlerin organize edeceğiz her projeye imkânlarımız dâhilinde destekçi olup beklide uluslar arası fuarlara birlikte katılım sağlayacağız. Kısacası biz üreticimizin refah seviyesini arttırmak girdi maliyetlerini düşürmek adına nihayetinde de onları mutlu etmek için yapmamız gereken ne varsa imkânlarımızı zorlayarak çaba ve gayret sarf edeceğimiz burada net bir şekilde ifade etmek istiyorum. Geçtiğimiz hafta zaten projelerimiz açıkladık. Çok büyük projelerimiz var şükürler olsun ki doğru projeler ile vatandaşımızın karşısına çıktık halkımız tarafından da kabul gördü büyük memnuniyet ile karşılandı. Bizim derdimiz bu şehre hizmet edebilmek, insanların sağlığına mutluluğuna katkı sağlaya bilmek.”dedi.

AHMET KIRLIOĞLU”HAYVANAT BAHÇESİ PROJESİ MANİSA İÇİN İHTİYAÇDI”

Manisa Damızlık Sığır Üreticileri Birliği Başkanı Ahmet Kırlıoğlu ise “Öncelikle bizleri ziyaret ederek onurlandırdığınız için çok teşekkür ediyorum. Bizlerde çalışmalarınızı takip ediyoruz. Her adayın projelerini ve çalışmalarını takip ediyoruz. Geçtiğimiz hafta açıkladığınız projelerde gerçekten çok büyük ve Manisa’ya katkı sağlayacak projeler. Bu projelerin hayata geçmesi durumunda Manisa’ya Şehzadelere büyük güzellikler katacağına inanıyorum. Ayrıca ilimizde büyük bir eksiklik olan hayvanat bahçesi projenizde dikkat çekici.  Bu projeyi çok beğendik.  Bu proje ile ilgili   bizde ortak çalışma içinde olmak isteriz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.