SİYASET:
MEHMET ÇERÇİ KARAKÖY'DE PROJELERİNİ ANLATTI
 Manisa’nın Proje Adamı olarak nitelendirilen Dr. Mehmet Çerçi, Karaköyde Esnaf Ziyareti Yaptı
22. ve 23. Dönem Ak Parti Manisa Milletvekili, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Yrd.Doç. Dr. Mehmet Çerçi, Karaköyde esnaf ziyaretinde bulundu.

Çerçi, Karaköy’ün en işlek caddesinde, tek tek esnafı ve kahvede oturan vatandaşaları ziyaret etti.

Dr. ÇERÇİ, ESNAF ZİYARETİ YAPTI, BOL BOL SOHBET ETTİ

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Yrd.Doç. Dr. Mehmet Çerçi, karaköyde esnaf ziyaretinde bulunarak,esnafın sorunlarını dinledi ve vatandaşlarla bol bol sohbet etti.

Karşılıklı sohbetlerin yapıldığı, fikir alışverişinin yapıldığı ziyaretlerde konuşan Dr. Çerçi, “Manisa’yı hak ettiği değere kavuşturmak için yola çıktığını” söyledi.

MANİSA’YI MARKA ŞEHİR OLARAK TÜRKİYE’YE VE DÜNYAYA TANITACAĞIZ

Manisa’da yıllardır üzerinde çalıştığı projeleri ve güçlü kadrolarla marka şehir haline getirmek için hizmet vereceğini belirten AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Yrd.Doç. Dr. Mehmet Çerçi,

“Bugüne kadar talip olduğum her işi başardım ve başaramayacağım hiçbir işe de talip olmadım. Aldığım aile ve teşkilat terbiyesiyle, alnım ak olarak bu günlere geldim. Bundan sonra da aynı prensip ve tavrımı koruyacağım.

İl Başkanlığı döneminde de iki dönem yaptığım Milletvekilliği sürecinde de hep halktan biri olduk, teşkilatımıza ve halkımıza hizmet vermek için çalıştık, ayrım yapmaksızın herkese kucak açtık, ben yine sizden biri olmaya devam edeceğim.

Planlarımızla, projelerimizle, hedeflerimizle, vizyonumuzla, sorumluluğumuzun bilinciyle, Manisa’mızı ve 17 İlçemizi hak ettiği değere kavuşturmak için, marka şehir yaparak, Türkiye’ye ve dünyaya tanıtmak için çalışacağız” dedikten sonra esnaf ve vatandaşlardan destek istedi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

AK PARTİLİ KADINLARDAN KILIÇDAROĞLU'NA SUÇ...
AK Parti Manisa Kadın Kolları Başkanı Fisun Kumbaracı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği...

Haberi Oku