SİYASET:
MHP TABANI CEM ÇÖLLÜ'YÜ ŞEHZADELER BELEDİYESİ BAŞKANI GÖRMEK İSTİYOR
Manisa’nın büyükşehir olmasını ardından Manisa’da kurulacak iki yeni ilçe belediyesinde siyasi partilerin aday adayları netleşmeye başladı. Büyükşehir seçimi öncesi yapılan anketlerde Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün ismi ön plana çıkarken özellikle yeni kurulacak Şehzadeler ve Yunus Emre Belediyeleri için MHP saflarında genç adayları isimleri konuşulmaya başlandı. 1980 öncesi silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren ve Manisa teşkilatında şehit il başkanı olarak alınan eski MHP İl Başkanı Merhum Cemil Çöllü’nün oğlu olan ve halen Manisa Belediyesi’nde Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Cem Çöllü’nün isminin ağırlık kazanması dikkat çekti. 
MHP tabanının genç adaylar arasında kariyeri ve belediyecilik deneyimiyle Belediye Başkan Yardımcısı Cem Çöllü’yü desteklediği parti tabanın da kulaktan kulağa yayıldı. Şehit İl Başkanı Cemil Çöllü’nün anısına saygı gereği, Cem Çöllü’yü desteklediklerini belirten MHP’de söz sahibi ülkücüler, gerçek ülkücülüğün şehidin anısına sahip çıkmakta yattığı söylemini ortaya atması seçim öncesi anlaşmazlıkların olabileceğini gösterdi. Manisa’nın başarılı Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de dört yıldır Fen İşleri Müdürlüğünü yapan ve Başkan Ergün tarafından Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Cem Çöllü’nün makine mühendisliğindeki yüksek lisans kariyeri ve belediyecilik deneyiminin de de genç belediye için uygun olduğu fikrini savunun MHP tabanı, Şehzadeler Belediyesi’ne genç ama deneyimli aday yakışır fikrini Manisa sokaklarında konuşması Çöllü’nün şansını arttırdı.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Sema aydın 2 yıl önce

i̇yi bir aday

Misafir Avatar
Osman Akın 2 yıl önce

manisa için iyi bır aday

Misafir Avatar
Adnan çoşkun 2 yıl önce

şehzadeler belediyesine genç ama deneyimli aday yakışır fikrini manisa sokaklarında konuşulması bile bir çok çevreyi harekete geçirir diye düşünüyorum

Misafir Avatar
Yasin terut 2 yıl önce

i̇lkeli bir duruşu ve mütavazi biri halktan biri

Misafir Avatar
Manisa seyahat 2 yıl önce

cem bey alaybey 1 anafartalar ful oy alır diye düşünüyorum

Misafir Avatar
45 manisa 2 yıl önce

on numara tercih

Misafir Avatar
Ehli Riza 2 yıl önce

süper tercih

Misafir Avatar
Murat kara 2 yıl önce

tebrik ederim mhp yi

YSK AÇIKLADI! HANGİ İL KAÇ VEKİL ÇIKARACAK?
Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığının (TÜİK) adrese dayalı nüfus kayıt...

Haberi Oku