İstanbul Osgb

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iş ve iş güvenliği kanun esaslarına göre uyarlanmış iş güvenliği konulu eğitimler sunuyoruz. İstanbul'un en köklü ve deneyimli firması olarak bizim osgb, iş güvenliği ve işçi sağlığında aktif destek ve danışmanınızdır.

İstanbul Osgb

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iş ve iş güvenliği kanun esaslarına göre uyarlanmış iş güvenliği konulu eğitimler sunuyoruz. İstanbul'un en köklü ve deneyimli firması olarak bizim osgb, iş güvenliği ve işçi sağlığında aktif destek ve danışmanınızdır. Firmamızın sunduğu eğitimler arasında mesleki eğitimler, ilk yardım eğitimi ve yangın eğitimleri bulunmaktadır. Mesleki eğitimler alanında; çalışanların mesleki alanlarına göre eğitim, mevzuat ve strateji belirleme programları, konulu eğitimleri sunuyoruz. Bizim OSGB firması hizmetleri olarak ise; çevre danışmanlığı sağlıyor, şirketlerinize işyeri hekimi gönderiyor, mobil sağlık hizmetleri ve periyodik bakım hizmetleri ileosgbhizmetlerinde sınır tanımadan hizmet sağlıyoruz. Diğer hizmetlerimiz arasında; iş güvenliği ve işçi sağlığı uzmanlığı, İSG sistemi kurulması, patlamadan kurtulma hizmetleri bulunmaktadır.

OSGB Nedir?

            OSGB açılım olarak ortak sağlık güvenlik birimi anlamına gelmektedir. İş ve işçi hukukları kanuni esaslarına göre Çalışma Bakanlığı sertifikaları ile profesyonel hizmet sağlıyoruz. Hizmet konumuz ve faaliyetimiz hakkında hem eğitim veriyor, iş güvenliği sağlıyor, hem de işçi sağlığını korumaya yönelik çözüm paketlerimizi sunuyoruz. İşyeri hekimi uygulaması ile sözleşme kapsamında belirlenen sürelerde işyeri hekimi uzmanlarımızı, şirketinize gönderiyor çalışanların periyodik muayenelerini gerçekleştiriyoruz. Bilgisayar ortamında depoladığımız bilgiler ve kayıt sistemine işçi tıbbi bilgileri, tahlil, tetkik gibi bilgilerini kaydediyoruz. Mesleki hastalıkları önlemek üzerine eğitim ve uygulamalar sağlıyoruz.

OSGB Neden Gereklidir?

            İlk esas olarak yasal gerekliliktir. Firmamız sadece yetkili belgesi bulunan, çalışma izinleri olan lisanslı, sertifikalı şirketlerle çalışmaktadır. İş güvenliğinin temin edilmesi ve işçilerin sağlığının iş ortamında korunması için İstanbul osgb gereklidir. Kurumsal kalite sağlayan firmamız olaysız ve kazasız ortam prosedürü ile hizmet sağlamaktadır. İşçilerin can güvenliğini sağlamak, iş yerinde güvenli ortamlar yaratmak için, bilinçli çalışma ortamları ve koşullarına yönelik sunduğumuz programlarda yangın eğitimi, ilk yardım ve mesleki faaliyetlere yönelik yardım eğitimleri düzenliyoruz. İstanbul'un lider Osgb firması Bizim Osgb olarak, 6331 sayılı Çalışma ve Sosyal Bakanlık esası kapsamında 6. madde gereğinde hizmet ve yardım sağlıyoruz. Şirketinizin ve şirket çalışanların kazasız, olaysız, güvenli bir ortamda çalışmaları için Bizim OSGB ile çalışmaya davet ediyoruz.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.